Silvestrovský běh Hrabovou

Silvestrovské běhy se těší u sportovců velké oblibě. Na Severní Moravě je k výběru několik variant, ale na Ostravsku je volba jen jediná a to Silvestrovský běh Hrabovou. Poslední den loňského roku se konal již 29. ročník a opět se na startu sešlo početné pole závodníků. Hned od začátku o vítězství bojoval náš Honza Fousek, ale nakonec jej o 15 sekund porazil Vojtěch Bárta z SSK Vítkovice. Čas vítěze byl 32:18 min. Třetí ve finiši skončil další mladý atlet z SSK Vítkovice Patrik Pastor 33:24 min. Mezi ženami triumfovala v čase 35:48 Iveta Rašková (Slezan F-M). Druhá doběhla naše Petra Pastorová 36:07 a třetí místo brala Sylvie Štiglerová (SSK Vítkovice) 37:39 min.

Výsledky našich: Ondřej Dominik 33:27 a 1. místo v kategorii, Marek Škapa 33:38 a 2. místo v kategorii, Michal Buba 35:16, Petr Jorníček 37:13 a 1. místo v kategorii, Tomáš Mrajca 40:02, Magdaléna Drastichová 41:36, Ladislav Dvorský 41:55, Jana Dominiková 42:50 a 2. místo v kategorii, Jaroslav Hrabuška 44:26, Pavel Pivko 46:08, Jana Kilarová 48:08, Martina Metzová 54:14, Václav Pavelka 55:18 a Václav Procházka 55:18.