Návštěvní kniha

17 komentářů k “Návštěvní kniha

1. Ač jsem se včera obávál náhradní 3,5 km trati (jestli to nebude jen nějaká nouzovka) na Hrabovském půlmaratonu tak musím pochválit toho kdo ji díky výstavbě dálnice musel nouzově vymyslet že byla záživná a asi lepší než původní trasa a celkem to i rychle utíkalo těch 6 kol.Okruh byl asi přesný a naměřili jsme 3,490 km a někomu co vím ukázal garmin nějak 21,117 km nebo 21,170 km to už je jedno.
    Zvládli jste to na 1.Za mě dík.

2. Ahoj, prodám registraci na Jesenický maraton. Cena 500 Kč. Bohužel se nemůžu zúčastnit.
    V případě zájmu mě kontaktuj na 737474670.
    Marek R.

3. Jsou někde k dispozici výsledky dětských závodů z ov maratonu?
    Vím že to tam paní psaly časy na papíry v cíli a měřilo se to i vyhlašovalo.

12. Martin HOKEŠ 25:52:29 hodin druhý čech

6. Páté až sedmé místo patří Polákům, Sebastian BIALOBRZESKI v čase 24:30:07 hodin,
    první žena v pořadí BEREZNOWSKA Patrycja v čase 24:48:18 hodin a Lukasz SAGAN 24:51:00
    hodin. Na osmém místě skončil Francouz Nicvolas COINTEPAS v čase 24:57:11 hodin

7. Čtvrtý běžec v cíli SPARTATHLONU je japonec Yoshihiko ISHIKAWA v čase 23:20:56 hodin.

8. A je tady celkově třetí a první domácí běžec Nikolaos SIDERIDIS v čase 22:58:40 hodin.

9. Zdravím všechny běžce, kteří čtou a prohlíží naše opět nové webové stránky. V sobotu 12.srpna se konal na Slovensku „Rajecký maraton“, kde jsme měli i své zástupce našeho běžeckého oddílu. A to Jan Fousek(7./4.kat.do 39) a Daniel Šindelek(13./1.v kat.50-59), kteří se umístili celkově v první dvacítce. Fotky jsem zatím umístil na své adrese :http://dedekb9.rajce.idnes.cz/ . Chalani aj dievčatá zo Slovenska je chcú tiež vidieť, tak strpenie
    Článek a fotky (je jich 878) dodám zítra-nezávazně. Nyní je už 23:45 hod tak to jistě chápete, že příprava fotek zabere nějaký čas. Děkuji