Březen ve znamení závodů Moravskoslezského běžeckého poháru

V měsíci březnu se nám již naplno rozběhne běžecká sezóna. A v pohotovosti budou především závodníci, kteří se aktivně účastní Moravskoslezského běžeckého poháru. Sbírat body do poháru můžou celkem na čtyřech závodech. V sobotu 3. března budou mít první možnost v Ludgeřovicích na oblíbené Ludgeřovické patnáctce. Start je v areálu místního TJ v 10:00 hodin. V neděli 11. března v 9:00 hodin startuje v Kobeřicích od hřiště prestižní Kobeřická dvacítka. Po tomto závodě dojde k vyhlášení výsledků a předání finančních odměn závodníkům MBP za rok 2017. V sobotu 24. března se bude závodit v Ostravě – Bělském lese. Jarní RUNdál je závod na 5 km a je specifický tím, že se startuje odděleně podle pohlaví. Ženy mají start v 11:00 hodin a muži vyběhnou na trať v 12:00 hodin. Poslední březnovou sobotu, tedy 31. 3., se v Jilešovicích uskuteční tradiční Hasičský velikonoční čtvrtmaraton Jilešovicemi. Star proběhne v 10:00 hodin od Penzionu Kamenec a trasa bude pozměněna, povede v protisměru oproti původní variantě.

Facebook Comments

1 komentář u „Březen ve znamení závodů Moravskoslezského běžeckého poháru“

  1. Ahoj,
    Závod Ludgeřovice 15 km super akce a organizace na 1.Musím silně pochválit organizátory a v tom mrazu to měli těžké.
    Jen mám připomínku aby do bodování MBP 2018 se nepočítali běžci se psy kteří zatím figurují normálně v celkových výsledcích tohoto závodu a a zabírají body ostatním.
    Běžci se psy by měli být klasifikování bez bodů a v samostatné kategorii canicross jednorázově pro tento závod kde byli puštění na start s ostatníma a ještě startovali v jiném čase než hlavní závod.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..