Zlatý podzim, Vratimov

V sobotu 1.10. se uspořádal 24.ročník tradičního běhu Zlatý podzim ve Vratimově. Tento náročný kopcovitý závod měří necelých 10km a provede vás okolím Vratimova začíná se kousek od KD a dobíhá se z druhé strany. Velký dík patří určitě pořadatelům a především Zdeňkovi Fejglovi. Něco po půl jedenácté byl závod odstartován a na trasu se vydalo úctyhodných 89 běžců. Pěkné teplé počasí v kopcích nebylo idealní, ale jak se říká každý má stejné podmínky a nejlíp se s nima popasoval René Sasyn 33:23 z (1.Běžecký Jablunkov) druhý doběhl Honza Zemaník 33:25 (Salamon) a na třetím místě skončil Aleš Miko 33:40 (SSK Vítkovice). V ženách vyhrála Petra Pastorová 37:29 (MK Seitl Ostrava) druhá doběhla Veronika Siebeltová 39:01 (Atletika Frýdek – Místek) a třetí příčku obsadila Chlebiková Aneta 39:58 (1.Běžecký Jablunkov). V cíli na závodníky čekala výborná zelňačka.

Naši členové:

Fousek Jan 35:36, 1.místo Pastorová Petra 37:29, Pěchula Petr 40:54, 1.místo Slowioczek Roman 41:03, Lipina Tomáš 42:31, Dvorský Ladislav 43:03, Březina Ladislav 43:50.