MČR veteránů v maratonu

V sobotu 1.10.2016 se konal za krásného a teplého počasí  Královský maraton v Písku a současně to bylo  MČR veteránů . Z našeho klubu se ho zůčasnili pouze 2 běžci, snad proto, že to bylo hodně daleko. Trať byla hodně náročná, běžely se 4 kola a to vždy do dlouhého kopce k hradu, a pak strmě dolů po žulových kostkách, po obrátce pak zpět. V katategorii M 49 běžel Pavel Sedlák a super časem 3:10:28 získal 1.místo na MČR a celkově 5. umístění . V kategorii M 74 jsem běžel já, a časem 4:26:07 jsem obhájil již po sedmé zlato a 1. místo v maratonu na MČR veteránů. Celkem tam startovalo 88 běžců,  já jsem byl na 63. místě. Všechny zdravím Václav Procházka.