Krosový přebor Přerovec

Že se dá i v našich končinách uspořádat těžký krosový závod, to dokazuje už pět ročníků po sobě tým okolo Karla Michalčíka mladšího. V neděli se na trať dlouhou 12,5 km s převýšením 450 metru z hřiště v Nových Sedlicích vydalo 83 běžců. A jako první se v cíli objevil v čase 52:06 Martin Ocásek z Krnova. Po zdravotních problémech se k závodění vrátil náš Jiří Pytlík a hned vybojoval časem 53:45 druhé místo. Třetí doběhl Jakub Lukáš (SSK Vítkovice) 54:52 min. V ženách si po sobotním triumfu v Beskydech zopakovala vítězství naše Petra Pastorová. A opět běžela skvěle, což dokazuje její čas v cíli 1:00:04 hod. Druhou ženou byla Kateřina Bluchová (Mushing team Ostrava) 1:01:16 a třetí v čase 1:07:37 Lucie Gruchalová (TK Ostrava). Náš klub v závodě ještě zastupovali tito členové:Ondřej Dominik 52:28, Michal Buba 1:02:06, Petr Brož 1:09:12, Radek Luksza 1:14:31, Jana Dominiková 1:15:48 a Zdeněk Oršový 1:17:51. Trať byla namáhavá, ale krásná. Značení na jedničku a pořadatelé stáli přesně tam, kde bylo potřeba. Vše bylo ještě vyšperkováno občerstvovací stanicí na osmém kilometru.  A bohaté občerstvení nechybělo také v cílí.