TRIEXPERT Vokolo príglu 2016

V sobotu 8. 10. 2016  se v Brně u Brněnské přehrady konal 7. ročník běžeckého závodu oběhnutí přehrady o délce14,10 Km. Na start se postavilo okolo 2000 běžců a náš team jsem reprezentoval já se svými kamarády z Ostravy.  Závod měl ideální podmínky, bylo chladno, pod mrakem a v cíli pak slunečno, trasa závodu byla vlnitá a ve střední části zúžená a krkolomná jak je to zvykem. Startoval jsem ze skupiny B podle výkonnosti. Celý závod provázela výborná atmosféra všude samí usměvaví fanoušci, i jídlo se zlepšilo,konečně se místo těstovin  servíroval kuřecí steak.  V tombole, jsem byl připraven odcestovat autem (1. cena), ale opět došlo k omylu během losování a vyhrál to nějaký jiný pán. Závod byl zase našlapaný elitními běžci, Homoláč, Čípa, Míč, Hurtík, Orálek, Štefko, Vrabcová, Kamínková, Vabroušek aj., konečně jsem je mohl vidět jinak, než v časopise. No na trati je nešlo vidět jsou jako střely.

Já jsem si čas pohoršil, minulé ročníky jsem byl lepší, asi jsem letost v zimním spánku. Přeji Vám také hodně krásných běžeckých zážitků.

Červenka Dalibor: celkově 608/ čas 1:09:43  /kat. MB142