Vánoční kros v Bělském lese

Letošní 29. ročník přilákal do Bělského lesa okolo 70-ti závodníků. Na běžce čekal místy zledovatělý terén a tak se závodníci museli mít neustále na pozoru a pečlivě vybírat nejideálnější běžeckou stopu. Nejlépe se s tratí vypořádal mladý závodní z SSK VítkoviceLukáš Chwistek, když cílem proběhl v čase 19:10 min. Druhý skončil Michal Stanovský (SSK Vítkovice) 19:52 a nadvládu vítkovického klubu ztvrdil třetí Matouš Vrzala 20:02 min. Mezi ženami o vítězce rozhodl až závěrečný sprinterský souboj. Rychlejší byla Sylvie Štýglerová(SSK Vítkovice) 21:56 a na druhou příčku tak odsunula naši Petru Pastorovou (stejný čas). Třetí doběhla Kateřina Bluchová (SSK Vítkovice) 23:05 min. Naši v závodě: Ondřej Dominik20:24, Marek Škapa 22:54 a 3. místo v kategorii, Ladislav Dvorský 26:00, Magdaléna Drastichová 26:23, Dalibor Červenka 27:51, Tomáš Mrajca 28:01, Václav Pavelka 29:51 a 1. místo v kategorii, Martina Metzová 30:26, Jan Bardoň 32:40 a 1. místo v kategorii, Václav Procházka 33:06 a 3. místo v kategorii a Lenka Hehejíková 33:12.