MBP a prosincové závody

Moravskoslezký běžecký pohár se blíží ke svému závěru. Jak už jsem psal dříve, některé závody do poháru byly zrušeny. Mikulášský běh jsme posunuli o týden později na 13.12. a poslední závod zařazen do MBP, Štěpánský běh Porubou, byl zrušen.

Je to škoda, běžci jsou na tento závod ve sváteční den zvyklí, a proto jsem se rozhodl uskutečnit náhradní variantu se startem a cílem za stadionu. Tento závod bude zařazen do MBP a bude to 12.tý  závod poháru.

Další závod, který byl zrušen je Silvestrovský běh v Hrabové. Je to tradiční závod a opět je to škoda nezávodit, když se loučíme s ne zrovna povedeným rokem po běžecké stránce. Takže i v tento den jsem se rozhodl uspořádat náhradní variantu závodu se startem z našeho stadionu.