Upřesnění k Propozicím Májového běhu 17.05.2020

         Vzhledem k počtu online přihlášených k dnešnímu dni proběhne závod tak jak bylo avizováno a to (č.1-80 ve 10 hod) a (č.81- ?? ve 12hod) tím dojde k velkému časovému rozpětí počátku a konce závodu proto s ohledem na dodržení minimálního počtu osob v prostoru startu a cíle bude vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích s ohodnocením ( dle možností pořadatele) provedeno dodatečně a to nejspíš na následujícím závodě zařazeném do MBP. Výsledky závodu budou ale zveřejněny online cca do 60 min po dokončení běhu posledního účastníka.

Všichni startující obdrží po ukončení závodu pamětní Placku a jako občerstvení v cíli 1x nápoj dle výběru. S nutností dodržení limitu účastníků sportovní akce do 100 osob všechny žádáme aby se na start dostavili sami bez rodinných příslušníků a známých !!!. Startující nemusí mít při běhu nasazenou roušku tj. na startu i během závodu, avšak po celou dobu akce (tj. i samotného běhu) budou mít u sebe ochranu dýchacích cest (roušku, tunel apod.), pokud nebude možné dodržet mezi ostatními osobami /veřejností/ na trati či v zázemí odstup dva metry. Prosíme mít připravenou roušku i během přechodu z prezentace na start (kvůli veřejnosti). Po proběhnutí cíle prosíme o opuštění prostoru, a rozptýlení se po okolí !!!!!

V tabulce startovní listina bude doplněn sloupec o provedené úhradě který jste provedli po registraci převodem na účet . O způsobu prezentace na místě vás ještě budeme informovat v následujícím příspěvku, děkujeme za pochopení.

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..