Petra podruhé na stupních vítězů

3.3. se běžel v Dubaji závod na 10 km, kde bez problému zvítězila. Jenom problém byl v tom že start závodu byl v 7 hod. Ráno.

U nás to je ve 4 hod. Ráno. Tady je čas o 3 hod. Více. Jsme ubytování 100 km od Dubaje. Na Al Marjan Island na poloostrově.

Prezentace byla otevřena v 6. hodin ráno.

Další týden opět v pátek 10.3.,jelikož jejich pátky jsou naše neděle, tedy volné, s tím rozdílem, že křestané navštěvují chrámy a muslimové své mešity, běžela horský půlmaraton. Závod se běžel v horském městě Hatta vzdálená od nás 155 km.

Takže opět brzo vstát. O půl sedmé se zde vychází slunce, start opět v 7. Ono to má svůj důvod, proč závodí takhle zrána – ano – teplota :-)…..nyní je zde kolem 26°C, ráno cca 20°, ale dnes 10. bylo přes 30°, prostě hyc jak…

Hodnocení Petry: Byl to pro mě celkem těžký závod, dvakrát jsem přešla do chůze, když jsme vybíhali na hráz nad jezero, zato ty scenérie byly nádherné. K tomu vysoká teplota a pálící slunce, kolem cesty jsem hledala alespoň kousek stínu z palmy, v kopcích samozřejmě žádný stín nebyl. I to, že startovali ženy asi o pět minut dříve před muži mi úplně nevyhovuje, není s kým běžet, ti rychlí černoši nás předběhli asi už na 4km a tak jsem skoro celý závod odběhla sama, jelikož první žena mi odběhla na 8.km, byla prostě lepší. Naštěstí na trati bylo hodně pořadatelů, kteří mi ukazovali směr.

Na obou závodech jsem potkala nějakého Čecha, kteří zde pracují a žijí již několik let.

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..