Petra v Polsku obhájila vítezství v krosu

Petra Pastorová obhájila v polském městě Wodzisław Śląski loňské vítězství v krosu na 10 km. V hlavním závodě startovali také další Češi a byli úspěšní. Petra zvítězila časem 44:43 min. Celkově doběhla na 11. místě. Běžely se dvě kola a na start se postavilo celkem 163 závodníků a z toho 4 naši. Roman Baláž doběhl v kategorii na druhém místě v čase 45:35 a Adéla Esentierová doběhla mezi ženami na třetím místě a v kategorií byla druhá v čase 48:19 min. Dalším Čechem byl Miloslav Szarowski z Orlové, jehož čas v cíli byl 57:49 min. Trať byla poměrně náročná. Běželo se nahoru dolů, což dalo závodníkům pořádně zabrat.