Caramba Run

Větrná neděle v Borové
Další závodní neděle za námi. Tentokrát jsme se vydali do Bolatic na Caramba run. I když se nás dnes nesešlo tolik, jako minulý týden na Porubském čtvrtmaratonu, tak i přes to jsme opět byli vidět na stupních vítězů a těsně pod bednou skončili 3 z nás – Příště už z těch čtvrtých míst bude určitě zase medaile, nemůžeme jim to vždy všechno posbírat 🙂 🙂 🙂 .

 Na závodě náš tým zastupovaly 4 ženy a z tohoto počtu jsme dokázali získat dvě nejcennější medaile, pro první zlatou si doběhla Petra Pastorová, která vyhrála závod i celkově v ženách s časem 40:14, já jsem dnes doběhla celkově třetí v ženách s časem 41:28, ale také to stačilo na první místo v kategorii, další skvělé výsledky a výborné časy zaznamenaly další dvě ženy – Iva Pachtová 45:38, která dnes získala tu méně populární bramborovou medaili a Jana Kilarová 53:01. V mužích nás zastupovalo 6 borců a cenný kov získali dva. První místo v kategorii si s časem 36:57 vyběhl Dominik Ondřej a ve stejné kategorii získal bronz Škapa Marek 38:21. Brambory si dnes odnesli Buba Michal 37:09 a Jorníček Petr 45:43. Se skvělým časem doběhli Jan Fousek 37:15 a Martin Hořínek 38:54, ale bohužel v tak těžké konkurenci z toho bylo 5. a 6. místo.

Všem zúčastněným gratuluji ke krásným výkonům. Závod byl pěkně zorganizován, před i po běhu bylo připraveno občerstvení, teplý čaj a po závodě jsme za vracené číslo dostali obří bagetu 🙂 . Konec hlášení.

Jana Coufalová

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..