Naši členové byli v Koběřicích vidět!

V Kobeřicích se běžel v neděli 20. 10. už 23. ročník Koběřického pulmaratonu, jenž je zařazen do MBP, za pěkného slunečného počasí. Účast byla letos nejslabší, co pamatuji. Na start se postavilo pouze 47 startujících. Pro celkové  vítězství si s náskokem doběhl Martin Ocásek z Krnova v čase 1:14 a v ženách vyhrála naše Petra Pastorová v čase 1:31 hod.

Dalším z naších byl Dan Šindelek 2. v kategorii v čase 1:27 a na třetím místě skončil Petr Škrabánek za  1:28.  Roman Slowioczek 1:36 a první místo v kategorií, Magdaléna Drastichová 1:37 a celkově druhá, Otmar Pospíšil 1:41,  Iva Pachtová 1:42 a celkově třetí v ženách,  Alfons Vytisk  1:43 první místo v kategorií a Václav Procházka 2:23 hod.

Hlavní pořadetel a sponzor Koběřických běhů, jehož zásluhou jsou závody Koběřická 20 a pulmaraton zařazeny do MBP,  Jan Urbiš převzal při této příležitosti gratulaci k sedmdesátinám!