Krosový přebor Přerovec

Krosový přebor Přerovec se běžel po sedmé a celkem startovalo ze stadionu v Nových Sedlicích 77 závodníku. Běželi hned po startu asi 1,5 km do kopce. Trať měřila 12,7 km a běželo se buď nahoru nebo dolů, jako na správném krose, ovšem za nádherného počasí. Převýšení bylo 500m.

Celkovým vítězem se stal Martin Ocásek z Krnova. Mezi ženami vyhrála naše Petra Pastorová 1:00:29,1 hod.

Z našich byl nejlepší Marek Škapa  54:06,2 a vyhrál svoji kategorií, Jana Coufalová  doběhla celkově druhá a svoji kategorií vyhrála časem  1:02:28,7,  Petr Škrabánek  1:03:22 v kategorií se umístil na druhém místě, Petr Brož 1:08:58,5  Iva Pachtová 1:09:38,8 a Petr Jorníček 1:12:58,5 hod.