Běháme s TQM

V sobotu se běžci již potřetí sešli v areálu opavské firmy TQM – holding s.r.o., aby se zúčastnili běžeckého závodu pořádaného právě touto firmou. Nejen že bylo startovné zdarma, ale v rámci doplňkového programu pro rodiče s dětmi proběhla prezentace dopravní techniky, projížďka autobusem či tahačem. Nechybělo také malé občerstvení. Závodilo se podél řeky Opavy na okruhu dlouhém cca 2500 metrů a pokaždé se probíhalo areálem firmy. Počet okruhů se lišil podle věkových kategorií. Muži běželi 4 okruhy a celkovým vítězem se stal časem 34:44 Milan Wurst (HOREDOLE). My jsme měli na startu dva zástupce a to manžele Dominikovi. Ondřej Dominik skončil časem 36:19 celkově na 5. místě a v kategorii z toho byla stříbrná pozice. Jana Dominiková zvítězila mezi ženami (3 okruhy) absolutně a to časem 35:22 min.