Zlatý hattrick dovršen

V neděli se běžel jubilejní 25. ročník Volkswagen Maraton Praha, kde nechyběli ani naši. Celkem se na start z našeho oddílu postavilo 19 maratonců. Start byl v 9 hodin a v tu dobu ještě v Praze panovalo poměrně chladné počasí. Pro startující to však byly dobré běžecké podmínky. V rámci tohoto závodu, jak už je tradicí, bylo i mistrovství České republiky. V ženách byla velkou favoritkou naše Petra Pastorová, která hned od startu nenechala nikoho na pochybách, kdo mistrovský titul vyhraje. Velkou pomoci byla oběť Honzy Fouska, který Petře po domluvě pomáhal až do 35 km, pak už Petra běžela sama. Do cíle doběhla v čase 2:42:23 hod. Mistrovský titul tak získala potřetí za sebou a celkově již popáté.

Za Petrou doběhli do cíle: Honza Fousek 2:42:53, Ondřej Velička 2:46:15, Marek Škapa 2:47:30, Vladislav Netopil 2:57:49, Jaroslav Bohdal 3:11:12, Pavel Sedlák 3:13:35, Pavel Marek 3:18:52, Roman Slowioczek 3:20:18, Petr Jorníček 3:23:25, Iva Pachtová 3:23:49, Ladislav Dvorský 3:39:55, Petr Minařík 3:42:11, Tereza Šádková 3:49:12, Otmar Pospíšil 3:54:17, Vladimír Peřina 4:31:51, Jaroslav Hrabuška 4:45:54, Jana Šindelářová 4:57:07 a Jaroslav Máčala 5:10:16 hod.