Zimní běh Kobeřicemi

Poslední roky se stalo již tradicí, že se v Kobeřicích počasí vynasnaží, aby naplnilo podstatu, že jede opravdu o zimní závod. Již cestou z Ostravy se z oblohy sníh sypal, že by se jednomu ani ven nechtělo. A tak se během pár hodin před startem stal ze silničního závodu běh v bílé stopě. Naštěstí v době startu již nesněžilo a tak byly podmínky celkem příznivé, jen ten běh na občas kluzkém povrchu dal zabrat více než obvykle.
Snad jediný, který s podmínkami neměl žádné problémy a hnal si to do cíle, jako by se „nechumelilo“, byl vítězný Martin Ocasek z Krnova. Jeho výsledný čas byl 32:28 min. Druhé místo obsadil Aleš Miko (SSK Vítkovice) 35:09 a třetí místo získal náš Ondřej Dominik 36:06 min. Do vyšší kategorie letos přestoupil Roman Slowioczek a hned v Kobeřicích z toho bylo časem 41:04 1. místo. Druhé místo v kategorii získal Václav Procházka 58:18 min.

Ženy běžely, na rozdíl od mužů, jen jedno kolo a pro vítězství si doběhla Hana Legerská (SSK Vítkovice) 19:07 min. Druhá skončila Martina Malíková (team MOUNTAINTIME) 20:10 a třetí Ivana Zbořilová (BK SaK Karviná) 20:30 min. Naše Jana Kilarová zvládla trať v čase 24:31 min.

Ondřej Dominik

Foto: https://bksak.rajce.idnes.cz/30._ROCNIK_ZIMNIHO_BEHU_…_2019-01-06

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..