Silvestrovský běh Bohumínem

V Bohumíně se konal 30. 12. již 20. ročník Silvestrovského běhu. Běželo se v parku P. Bezruče na kola, jedno měřilo 700m.

Z našeho klubu zde startovali tři dospělí a jeden žák. Magda Drastichová  běžela 1400m a Ivan Karas 2400m. V žácích si doběhl pro 3. místo mladý Kovaček. Trat‘ dlouhou 1050m v ženách vyhrála Petra.

Start byl v 16:30, takže se běželo za tmy, což v kombinaci bláta a deště nebyly zrovna sprintérské podmínky. Celkem se silvestrovského běhu  zúčastnilo 132 závodníku. Hned po vyhlášení vítězů a předání netradičních cen v podobě metrových štanglí salámu a šampusů byl odpálen tradiční ohňostroj.