Ultramaraton (a maraton) Borák: MK Seitl má dalšího mistra ČR!

MK Seitl Ostrava získal (jen týden po úspěchu Petry Pastorové na maratonské trati) další titul mistra republiky. Tentokrát v ultratrailu po skvělém výkonu Ondřeje Veličky, který v Lošticích absolvoval 86 kilometrů v čase 6.39.08. Předběhl „domácího“ Dana Orálka o více než třináct minut, gratulace!
Mistrovství ČR v ultratrailu se za MKS účastnili i Petr Škrabánek (s časem 7.32.55 vyhrál svou kategorii a celkově skončil čtvrtý, Pavel Sedlák (7.36.30, celkově pátý), Pavel Juřica(9.08.20), Libor Svozil (11.57.04) a odstoupivší Dalibor Červenka, Tomáš Janošek a Vilma Podmelová.
Tradičně se v Lošticích běžel též maraton, kde se ukázal zejména Alfons Výtisk s vítězstvím v kategorii za 4.17.03. Tomáš Mrajca ho dokončil v čase 3.53.15 a já si oproti loňsku pohoršil o necelé čtyři minuty za 4.33.35. Stanislav Jančář doběhl za 4.46.38. Se smůlou se potýkala Lenka Hehejíková; vzdala kvůli zdravotním obtížím.