Mikulášský běh v Martinově

Sobotní mrazivé ráno přilákalo na náš stadion v Ostravě – Martinově celkem 58 závodníků. Běžci soupeřili nejen o celkové vítězství či v kategoriích, ale také o body do Moravskoslezského běžeckého poháru a RYBOSTu. Letos jsme se dočkali přesně zaměřené pětikilometrové tratí, kdy se na obrátce místo kužele obíhalo kolem fotícího Otty 🙂 . Ten ještě stihl dojet zpátky a část závodního pole tak mohl vyfotit dobíhat do cíle.

Našim se na „domácí půdě“ dařilo. Celkovým vítězem se stal v čase 17:25 Ondřej Dominik a druhým místem podtrhnul úspěch našeho klubu Daniel Šindelek 18:02 min. Třetí finišoval Petr Hvolka (Kilpi Racing Team) 18:09 min. V ženách jsme také mohli slavit vítězství, když si pro prvenství doběhla v čase 19:16 Petra Pastorová. Druhé místo obsadila Hana Legerská (SSK Vítkovice) 19:51 a třetí skončila Ivana Zbořilová (BK SaK Ložiska Karviná) 20:41 min. Další naši v závodě: Martin Prusek 19:45, Magdaléna Drastichová 21:06 a 2. místo v kategorii, Otmar Pospíšil 21:28, Ladislav Dvorský 21:46, Jana Dominiková 22:38 a 3. místo v kategorii, Alfons Vytisk 22:57 a 2. místo v kategorii, Radek Luksza 23:45, Václav Procházka 27:06 a 2. místo v kategorii, Martina Metzová 27:24 a 2. místo v kategorii a Petra Benešová 27:31 a 3. místo v kategorii.