Paskovská devítka

V Paskově se běžel 1. ročník Paskovské devítky. Start byl v parku a běžely se celkem tři kola. Na start se postavilo 112 závodníku, z toho bylo 42 žen. Mezi závodníky bylo také 11 naších členů. Závod se běžel za teploty +2 °C.

Celkovým vítězem se stal v čase 30:31 Martin Ocásek z Krnova. Nejlepší ženou se stala naše Petra Pastorová 36:52 min. Nejlepší z naších doběhl Dan Šindelek 33:16 a 1. místo v kategorií, za ním doběhl Marek Škapa 33:49 a 2. místo v kategorií, Martin Prusek 36:53, Petr Jorníček 37:04, Roman Slowiozcek 37:13 a 2. místo v kategorií, Iva Pachtová 40:20 a 1. místo v kategorií, Ladislav Březina 41:00,  Robert Wágner 42:25, Marek Moravec 43:08 a Martina Metzová 50:11 min.