Když předběhnete Keňanku….

Ahojte!
Trochu mě mrzí, že zde na stránky píše málo běžců své postřehy a zážitky ze závodů. Je nás v klubu celkem dost – dost je závodů a pocitů z nich opravdu hodně:-)….tak pište, ráda si je přečtu 🙂

Ve středu se běžela tradiční desítka ve Velkých Albrechticích, někteří z vás se ji účastní pravidelně….

Ve Velkých Albrechtich se běžel již 33. ročník a zde jsme měli slušné zastoupení. Celkem 14 běželo 10 km a Jiří Brož běžel příchozí 4,6 km za 26:24 min. Počtvrté vyhrál Tomáš Bláha z Kroměříže. Velmi dobře běžel celkově na třetím místě a druhý v kategorií v osobním rekordu Ondřej Dominik 34:44, Marek Škapa 36:06, Dan Šindelek 36:32 a první v kategorií, Petr Škrabánek 38:33 a třetí v kategorií, Petra Pastorová 38:49 celkově první mezi ženami, Tomáš Lipina 42:55, Patrik Chovanec ml. 43:51, Jaroslav Kuncek 43:53, Patrik Chovanec 44:06, Alfons Vytisk 44:28, Jaroslav Hrabuška 44:53, Iva Pachtová 45:26 a první v kategorií, Pavel Pivko 46:42 a Radek Luksza 46:47 min.

Já jsem dnes běžela půlmaraton v Kietrzu – a mám radost – porazila jsem Keňanku, to je dobrý pocit, i když jen jednu, další porazila mě, ale přesto….zřejmě ji bylo zima a mi zase po delší době nebylo takové horko :-))
Byl to 11. ročník Kirtrz (PL) – Třebom (CZ) – Pietrowice Wielkie (PL). Odstartovalo se letos z městského stadionů, trať vedla většinou po asfaltu, ale jelikož celý závod pršelo, i krátké úseky v terénu byly v bahně. Profil trasy je celkem zvlněný. Celkovým vítězem je Kibire Moses Kipruto v čase 1:09, v ženách Biwot Gladys Jepkurui 1:21 – nadělila mi 2 minuty. Otta byl rád, že je zde už více Čechů, taky tady vyhlašovali kategorii nejrychlejšího Čecha, ale dle mého vás tam bylo chlapi málo, protože mě žádný z Čechů nepředběhl 🙁
No a kde jste běželi dnes vy?….Ač je Polský Kitrz vzdálen od Ostravy jen 40km, za náš klub běžela pouze jedna žena :-))))))