Pomoc pro Tomáška – veřejná sbírka

Zdravím všechny členy a příznivce MK Seitl Ostrava. Velmi si vážím každého, kdo Tomáškovi a jeho rodičům pomáhá. Ať už sběrem víček nebo finančně.

Věřím, že ne každý má možnost zaslat několik set nebo tisíc korun. Je zde mnoho členů a návštěvníků těchto stránek a pokud by každý poslal 20 Kč na účet 2101340855 / 2010, bude to dělat pěknou částku. Pokud tím obeznámíte i vaše přátelé, může to být daleko více.

Moc vás proto za Tomáška prosím, sdílejte a přispějte. Každá korunka se počítá a budeme šťastní i za tu dvacetikorunu.

Prosím, pokud jste se rozhodli přispět, neotálejte. Dejte mi najevo, že tomu nevěnuji čas a úsilí zbytečně. Rozeslala jsem už x mejlů, požádala o pomoc velké firmy i známé osobnosti. Na účet přispěli pouze lidé, kteří jsou moji přátelé.

Oslovte také své přátelé a požádejte je také o 20 Kč. Pokud rodinu Boháčových znáte, zaručte se za ně. Věřím tomu, že lidé jsou ochotní pomáhat. Věřím tomu, že to společně dokážeme.

Každá získaná částka je pro mě hnacím motorem, abych se tomu věnovala dále. Dělám to pro Tomáška zdarma a ve svém volném čase. Můžete si na transparentním účtu zkontrolovat, že vše do poslední koruny půjde Tomáškovi. Navíc budeme kontrolováni i krajským úřadem, kterému musíme vyúčtovat a podložit fakturami každou korunu.

Povolení ke sbírce najdete zde http://aplikace.mvcr.cz/seznam-verejnych-sbirek/Detail.aspx…

Transparentní účet si můžete prohlédnout zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2101340855

Sdílet můžete i z mého FB profilu, kde je popsán i příběh Tomáška.

Na konci chci odpovědět na nevyslovené otázky, které se vám možná honí hlavou. Proč to ta ženská vlastně dělá? Není to podvod a nenechá si peníze pro sebe?

Podvod to opravdu není, výše je povolení na stránkách ministerstva vnitra a na krajském úřadě nebo na internetu si můžete ověřit, že peníze se mohou čerpat jen na daný účel veřejné sbírky. Opravdu si nemohu nic nechat pro sebe.

A proč to dělám? Jednou jsem víčka odvezla osobně do Ostravy jeho mamince a Tomáška jsem viděla na vlastní oči. Celou zpáteční cestu do Karviné mi tekly po tvářích slzy nad tou nespravedlností. Proč se nenarodí všechny děti zdravé? Proč je Tomášek od narození „trestán“? Je to dítě, nic zlého neudělal a přesto si s ním osud nehezky zahrává. A tehdy mě napadlo uspořádat veřejnou sbírku v bláhové naději, že když bude vše oficiální a ověřitelné, že lidé přispějí.

A proto znovu prosím, sdílejte s přáteli, ve FB skupinách, přispějte. I kdyby to bylo jen těch 20 Kč. Sama nezmůžu vůbec nic. Pomůžete mi?

Za Tomáška i jeho rodinu předem děkuji.

Renáta Dimtová

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..