Atletická hala Ostrava – veřejný závod na 3000 metrů

Ve čtvrtek 8. března se v atletické hale v Ostravě bude opět konat veřejný závod na 3000 metrů. Start závodu proběhne od 18:00 hod. Při větším zájmu se startující rozdělí na více rozběhů. Za start v závodě bude vybírána částka 100,- Kč a slouží jako poplatek pro vstup do haly a využití závodní dráhy.

 

Facebook Comments

3 komentáře u „Atletická hala Ostrava – veřejný závod na 3000 metrů“

 1. Ahoj,
  Docela ten čtvrtek nevhodný termín pro běžce co běžíme o víkendu kOBEŘICE apd.
  Lepší by bylo úterý nebo středu a nejlépe třeba až příští týden to přesunout.
  Kdo to vlastně oficialně pořádá?Šulc,Legerská?
  Nejsou opět konkrétní propozice a hlavně kat. vypsané ať nedojde zase k nějakým problémům.Jen zaplať 100,- a běž mi ti to změříme.Myslím že to je docela i jedno když normálně stojí vstup pro cizího do haly taky 100,- (jen platba je na vrátnici místo na dráze u prezence) a může si běžet svoje taky.
  Přijel jsem minule až z Frenštátu v té zimě 40 km a slušně požádál ať nás pustí s vyjímkou že jsme o nějakém věkovém omezení u ANičky nevěděli a vážili jsme asi delší cestu než ostatní co asi bydlí všichni v OV poblíž haly a nebyli ani žádné pořádnější propozice a oba pořadatelé mě kategoricky zamítli tuto žádost když jsem i poukazoval že jsme přijeli 40 km jen kvůli tomuto tréninku na 3 km do haly.
  Nakonec Anička zaběhla mimo závod 3 km za 13,06 min. a s tímto čase by vyhrála celkově druhý rozběh žen a to říkala že v závodě by se asi o 20-30s. ještě více zmáčkla.
  Takže prosím výraz veřejný závod je pro všechny bez omezení a až to bude vypsáno ofiko jako nějaký atletický či mistrovský závod tak se vám tam motat nebudeme páni pořadatelé a na to máme radší jiné tratě a venku pěkně v přírodě :-).

  Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..