30. ročník Vánočního krosu

Netradičně v sobotu proběhl jubilejní 30. ročník Vánočního krosu v Bělském lese. O místo na startu jsme se podělili také s orientačními běžci, což však nečinilo téměř žádný problém. Termín kolidoval ještě s dalšími běžeckými závody, což možná lehce poznamenalo účast (zejména někteří naší členové vyrazili na maraton do Žiliny), přesto se hlavního závodu zúčastnilo 50 běžců. Loňské vítězství obhájil Lukáš Chwistek (SSK Vítkovice), jehož čas v cíli byl 18:11 min. Na druhém místě doběhl Martin Ocásek z Krnova 18:38 a třetí skončil Aleš Miko (SSK Vítkovice) 18:59 min. V ženách se mezi naše členky, vítězku Petru Pastorovou 22:10 a třetí Lucii Kašparovou 24:50, vklínila druhá Kateřina Bluchová (SSK Vítkovice) 22:44 min. Další naši: Ondřej Dominik 20:17 a 1. místo v kategorii, Marek Škapa 21:32 a 2. místo v kategorii, Václav Procházka 29:18 a 1. místo v kategorii, Jana Kilarová 29:44 a 3. místo v kategorii a Martina Metzová 32:34 min.