SK Softball Seitl Ostrava hodnotí sezonu

Náš spřátelený klub SK Softball Seitl Ostrava letos úspěšně bojoval v extralize juniorů a dočkal se také jednoho individuálního ocenění. Více již v hodnocení sezony trenéra Martina Stuchlíka:

„Letošní sezona byla pro náš tým první těžkou zkouškou v extralize juniorů. Velice dobře jsme zvládali domácí zápasy, které vždy skončily naším vítězstvím. Trochu méně se nám dařilo na hřištích našich soupěřů. Nicméně se nám podařilo dostat až do závěrečných bojů – Final Four. Zde jsme podávali velmi vyrovnané výkony. Přesto náš výsledek bylo celkové čtvrté místo. Ale i s tímto výsledkem jsme velice spokojeni, protože naše finálové zápasy vždy rozhodoval pouhý jeden bod!!!

I přes toto čtvrté místo v celkovém umístění nás velmi potěšil závěr roku, kdy na čtvrtém Galavečeru České softballové asociace získal náš hráč Patrik Kopečný cenu za nejlepšího juniora roku 2017. Patrik sám říká, že je to pro něj velmi důležité ocenění, které je výzvou pro další sezony. Současně s tím děkuje celému týmu, všem svým spoluhráčům  David Bednařík, Ondřej Divina, Vojtěch Kříva, Matěj Stuchlík, Patrik Vojtík, Radim Šídlovský, Matouš Novák, Martin Šavlík, Adam Bočánek, Jonáš Hajný, Viktor Chuchma, Patrik Malovaný, Jiří Pokorný, Pavel Švec, Marek Volf, Michal Pavolka, Václav Bureš, Vojtěch Polák, za to, že mu pomohli tuto krásnou cenu získat.

Letošní náročná sezona skončila a v současné době již pracujeme na přípravě sezony 2018.“

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..