UltraStanda: 134 kilometrů za 24 hodin!

Důsledek: Vznikne v Ostravě nový ultraběh?

Stanislav Kováček splnil své předsevzetí a v rámci tréninku na Pražskou 100 kroužil čtyřiadvacet hodin (od odopoledne v sobotu 11. do odpoledne v neděli 12. listopadu) po okruhu o délce 3,2 kilometru v Bělském lese – stejném, kde se konal III. ročník Starobělských Lurd. Jedno z celkem 42 kol v rámci tohoto terénního závodu absolvoval a získal tak pamětní medaili. Na krásné a s opravdovým gustem vybrané trati jsem pobyl (škoda, kvůli domácím povinnostem) jen krátce, nicméně jsem si to užil, zaznamenal a reportáž i s rozsáhlejší fotogalerií je zde:

https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/polonahy-ultrabezec-v-belskem-lese-134-kilometru-za-24-hodin-20171112.html

Vyšla dnes (pondělí 13. 11.) také v tištěné formě. Co je však zdůrazněníhodné: Standa a jeho kamarádi chtějí příští rok krosový ultraběh v Bělském lese zopakovat a já jsem rozhodně také pro. U hlavního protagonisty je asi jasná čtyřiadvacetihodinovka. Já jsem pro „polský“ model – kolik koleček uběhneš, tolik budeš mít ve výsledkovce až po čtyřiadvacetihodinovku. Přemýšlejte, diskutujte o tom a dejte vědět!

Radek

 

 

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..