Wroclaw maraton

Letos se běžel v polském městě Wroclawi jubilejní 35. ročník maratonu. Do cíle doběhlo celkem 4 630 maratonců, z toho bylo 810 žen. Na startu nechyběla ani naše Petra Pastorová, která doběhla mezi ženami na 5. místě a svou kategorii vyhrála časem 2:49:27 hod. Celkovým vítězem se stal Keňan Rob Abel Kibet, jehož vítězný čas byl 2:13:36 hod. Mezi ženami vyhrála Keňanka Barsosia Jefngetich za 2:28:14 hod. Na start maratonu se postavila početná skupina závodníků z České republiky. Nejrychlejším Čechem v cíli byl Martin Frolich za 2:41:32 hod.
Petře se v Polsku běželo pohodově. Maraton pojala jako přípravu na závod na 50 km, který se koná 30. září v čínském městě Yuxi Yunnan.