Páteční štafetový běh k oslavám 750. výročí města Ostravy

TJ Liga 100 Ostrava a MK Seitl Ostrava realizovali 8. 9. celoměstský štafetový běh u příležitosti 750 let od první zmínky o městě Ostravě.

Štafeta vybíhala od radnice v Ostravě Porubě a hvězdicovým způsobem navštívila všech 23 radnic městských obvodů. Na prvním úseku běžel i starosta porubského obvodu ing. Mihálik. Celkem běžci absolvovali přes 95 km. Štafeta byla ukončena  před Novou radnicí statutárního města Ostravy na Prokešově náměstí včetně předání  složky s podpisy zástupců všech 23 obvodů zástupci města. Tato symbolická štafeta charakterizovala sepětí všech obvodů se statutárním městem. Dvě samostatné skupiny běžců doprovázely nejnovější elektromobily, které poskytla Městská Policie a které ukázalo možné řešení další ekologizace města.

Štafetové skupiny tvořili tito sportovci:

Skupina Otty Seitla:

Dominiková Jana                                      

Pastorová Petra                                    

Bardoň Jan                                             

Dominik Ondřej                               

Skupina Jaromíra Horáka:

Dvorský Ladislav

Beremlijski Petr

Jorníček Petr

Hájková Lenka

autor: Jaromír Horák

Facebook Comments

2 komentáře u „Páteční štafetový běh k oslavám 750. výročí města Ostravy“

  1. S Ondřejem jenom souhlasím. Běžel jsem dvě štafety a před pánem Horákem smekám. Jeho příprava vždy na jedničku. Chválím i běžce, včetně Otty, který panu Horákovy velmi dobře sekunduje. Letos jsem nehlásil,jelikož jsem byl v Lázních Hodonín, ale parta byla v perfektní sestavě. Zdravím všechny touto cestou.

    Odpovědět
  2. Byla to moc vydařená akce. Super parta a dobrá zkušenost. Dík patří hlavně panu Horákovi, že má pořád dost elánu a chuti takovou akci naplánovat.

    Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..