3 Mysteriózní, paranoidní jevy? Dokážete vyřešit jejich záhadu?

[reklama1]

 

Tak tento článek je jistě pro vás. Jedná se o tři menší články na základě skutečných událostí, které se opravdu staly. Zajímá vás třeba takové zrcadlo, které odráželo nepříjemné obrazce, nebo dům s více než dvěmi sty démony?

[reklama2]

 

Když si dvacetiletý Joseph Birch zakoupil od svého pronajímatele zrcadlo, nevěděl, co hrozného se stane. A obával se zprávně, neboť si do svého života nechal vztoupit zlého démona. Po tom, co Joseph a jeho kamarád přidělali zrcadlo na zeď, začali trpět nespavostí a když už se jim povedlo usnout, čekaly je ty nejhorší noční můry. Joseph tvrdil, že se v zrcadle často mihly různé stíny, zatímco kolem sebe žádné neviděl. Jednoho dne se probudil přesně o půlnoci a nedokázal uvěřit svým očím. Na celém jeho těle se nacházely zarudlé škrábance a Joseph neměl tušení, co je jejich zdrojem. Joseph a jeho spolubydlící se rozhodli, že toto zrcadlo prodají na eBayi. Jste tedy vy ti, kteří jej dnes vlastní?

[reklama3]

 

Jednoho dne v roce 2012 obdržela policie v Texasu zprávu, že došlo k násilnému útoku mladého chlapec na jeho kamaráda. Když policie dorazila na místo činu, objevila opravdu dva mladé kluky. Patnáctiletý mladík bodl svého kamaráda do břicha. Mladík ale útok naštěstí po několika dnech v nemocnici přežil. Když se policisté na výslechu ptali útočníka, proč to udělal, řekl jim, že Ouija chtěl, aby zabil svého kamaráda. Ptáte se, jak mu to bylo sděleno? Údajně mu to Ouija sdělil skrze tabulku s čísly a písmeny. Duch údajně přesvědčil útočníka k tomu, že jeho kamarád byl zdroj jeho problémů, které měl. Ale… co když měl pravdu?

[reklama8]

[reklama4]

 

Téměř okamžitě po nastěhování do domu se začaly dít záhdné věci. Opravdu divné. Rodina slýchala podivné, nepřirozené zvuky. Někdy v polovině prosince téhož roku byly v noci po domě slyšet kroky. Všichni spali, slyšela to jen Latoya. To vše bylo ještě relativně snesitelné. To nejhorší přišlo ve chvíli, kdy Latoya zjistila, že její tři děti jsou posedlé démonem. Experti na paranormální jevy řekli Latoye, že dům je posedlý zhruba dvěma sty démony – to víte, experti je spočítali všechny, jsou to přeci Experi. Po tom, co toto zjistila, se rozhodla s celou svou rodinou okamžitě odstěhovat.

[reklama6]

[reklama5]

 

 

Facebook Comments

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..