Międzynarodowy Bieg po Plaży

Petra Pastorová se zúčastnila, stejně jako loni, v polském městě Jarosławiec 27. Międzynarodowego Biegu po Plaży. V závodě na 15km skončila na 6. místě a o dvě příčky tak vylepšila své loňské umístění. Celkem závod dokončilo 691 startujících. Před hlavním závodem běžel nejmladší syn Petry David 2km a skončil na 3. místě. 15-ti kilometrovou trať běžel prostřední 16-tiletý syn Patrik a svoji kategorii 16-19let vyhrál časem 1:01:49 hod. Většinu trasy běžel s Petrou a pomáhal ji tak bojovat se silným protivětrem. Foukalo zejména na pláži u moře, kde se běžel úsek dlouhý cca 5km. První 3km vedly městem, pak následoval kilometr v lese a náběh na písečnou pláž. Dvakrát se probíhalo vodou a poté trasa vedla opět lesem. Petra doběhla za Patrikem v čase 1:01:51 hod.