Naši na víkendových závodech

MČR v pulmaratonu – Pardubický vinařský pulmaraton
V Pardubicích se běželo mistrovství České republiky Ondřej Dominik 1:17:53, Michal Kubín 1:33:18,  Jan Silný 1:34:07 a Patrik Pastor  DQ

Hranická dvacítka
Iva Pachtová 1. místo 1:40:38, Alfons Vytisk 1. místo 1:51:10

Mořkovský zajíc
se běžel o víkendu. tady startovalo 6 naších. Nejlepší z našich doběhl Dan Šindelek 40:13 a 3. místo v kategorií, Škrabánek Petr 42:14 a 1. místo, Roman Slowioczek 42:29 a 2. místo, Šľahař Josef 43:07, Drastichová Magda 44:23 a 7. místo, Sviták Josef 46::35 a 1. místo.
Celkem vystartovalo na náročné trati 91 běžců.

NN Night Run Ostrava
Ostravský závod ze série NN Night Run se konal v sobotu 9.4.2022. Sychravé ráno se naštěstí k večeru umoudřilo, ale než jsme se ve 20:30 postavili na start, teplota klesla až k nule. Trasa vedla z Masarykova náměstí do Komenského sadu a zpět kolem řeky. Radek Doležal startoval o hodinu dříve na trase 5 km a doběhl s krásným časem 0:26:19. Moc nás potěšilo, že i za cenu možného umrznutí tam vydržel a fandil nám. Velice si jeho podpory vážíme.
Já s Mílou Noskem a čelovkami jsme za tmy vyrazili na 10 km trasu (2 kola x 5 km).  Míla držel krásně tempo až do konce a za chvilku jsem neviděla už ani jeho záda. V cíli se vynořil ze tmy s časem 0:44:43 a já doběhla 0:48:21.
Závod měl dobrou atmosféru… hudba, plno světýlek, barviček atd. Díky hoši za velmi milou společnost, bylo to bezva!