Předvánoční běhy ve FM a v Martinově

Předvánoční běh
V sobotu se konal v dožínkovém areálu ve Starém Městě Předvánoční běh. Na kilometrovém okruhu za slunečního počasí se běžel 37 roč.
Na startu nechyběli naši a vedli si úspěšně. Kvůli omezení se běželo ve vlnách po šesti. Muži běželi 8 km a ženy 3 km.
Šindelek Daniel 30:38 první místo v kategorie, Pergler Josef  31:32, Slowioczek Roman třetí v kategorií 33:26,
Jorníček Petr 35:03, Březina Ladislav  37:28,
V ženách vyhrála Petra Pastorová 3 km zvládla 10:47 min. Pachtová Iva 13:34

Předvánoční kros Martinov
V neděli se konal na našem stadionu Vánoční kros. Celkovými vítězi se Stal Petr Muras SSK Vítkovice a Petra.
Běželo se na travnatém kilometrovém okruhu, muži běželi 6 km a ženy 4 km a opět za pěkného počasí.
I zde se vybíhalo ve vlnách po šesti a v ženách z vítězila naše Pastorová Petra časem 15:58,4  a v kategorii starších žen naše holky obsadily první tři místa Pachtová Iva :19:33,3  Miturová Radka 19:43,8  Kilarova Jana 20:57,9  Metzová Martina  22:25,2
 Fousek Jan 21:24,6, Škapa Marek 22:46,9 vyhrál kategorii, Jorníček Petr 26:32,9 druhý v kategorii, Milfat Petr 27:18,1, Červenka Dalibor 30:43 třetí v kategorii. Procházka Václav  26:42,2 druhý v kategorií doběhl na druhém místě vsedmdesátnicích.