Slezanský kros

Slezanský kros vyhrál Petr Muras a Petra Pastorová.

V sobotu se běžel v areálu atletického stadionu Frýdek- Místek Slezaneský kros.  Za jarního slunečného počasí běžely ženy 4 km a na start se jich postavilo 22. Jeden okruh měřil 1 km a byly na něm tři menší překážky. Naše Petra zvítězila v čase 15:00 min. a za ní doběhla Siebeltová 15.18 min.
V mužích zvítězil v pohodě běžící Petr Muras, který 6 km trať zvládl za 19:44, před svým oddílovým kolegou Patrikem Pastorem 20:30 min.
Z našich doběhl Marek Škapa ve své kategorií na druhém místě 21:42, Michal Buba 22:00 a třetí ve své kategorií, Josef Pergler 23:08, Dan Šindelek zvítězil  v kategorii za 22:30, Roman Slowioczek 24:51, jež také zvítězil v kategorii a Ladislav Březina 27:15 min. Celkem mužů vyběhlo 39.