Běhej lesy Bílá v naši režii

Na startu  Běhej lesy Bílá se přestavilo za teplého počasí 12 běžců z našeho klubu a  dali o sobě vědět. Ráno o 10 hod. ve SKI areálu Bíla, kde kolem nástupiště na lanovku bylo zázemí závodu a zároveň se zde čekalo, až závodníky vyveze čtyřsedačková lanovka  nahoru.  Teprve tam byl start a vybíhalo se intervalově. Cíl byl dole v zázemí závodů.
Každý si při vyzvednutí startovních čísel měl možnost za 50 Kč koupit kelímek a s ním musel běžet, na občerstvovací stanici pak pořadatelé rozlévali vodu nebo iont . Někteří měli svoje pití.

Na 19 km trati v mužích s přehledem vyhrál Zahraj Krystian za 1:18:54 a druhému v cíli (hrubý Vladmír) dal 2:26 min. Totéž i v ženách v pohodě běžící naše Petra vyhrála v čase 1:27:26 před druhou (Rudolfová Tereza), která byla za Petrou víc než 3 min.
Dan Šindelek vyhrál svoji kategorií časem stejným 1:27:26, Michal Buba 1:32:26, Miloslav Valošek 1:43:03, Radomír Doležal 1:48:03, Miloslav Nosek 1:59:32, Honza Fousek 1:59:59, jež zabloudil.
Na trať 11 km se postavilo 6 našic.  Celkově v mužích vyhrál Daniel Filip 46:21 a v ženách opět Petra 49:38 oba naši, velmi dobře běželi Lucie Matlochová 1.01:55, Iveta Prokopová 1:09:45, Hana Hradilová 1:21:52 a Petra Olejcová 1:33:42 min.